Aktualności Hobby

W Kaliszu będą tańczyć póki nie wytańczą Rekordu Polski w tango

W budynku Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu obędzie się oficjalna próba ustanowienia Rekordu Polski na najwięcej osób tańczących tango argentino

Data publikacji: 2019-06-03
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: W Kaliszu będą tańczyć póki nie wytańczą Rekordu Polski w tango
Kategoria: Hobby

W budynku Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu obędzie się oficjalna próba ustanowienia Rekordu Polski na najwięcej osób tańczących tango argentino jednocześnie.

W Kaliszu będą tańczyć póki nie wytańczą Rekordu Polski w tango Hobby,  - W budynku Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu obędzie się oficjalna próba ustanowienia Rekordu Polski na najwięcej osób tańczących tango argentino jednocześnie.

Z okazji uroczystego jubileuszu 30-lecia pracy artystycznej Aurelii i Piotra Sieraszewskich, już 9 czerwca 2019 roku o godzinie 18:00, w budynku Centrum Kultury i Sztuki w Kaliszu obędzie się oficjalna próba ustanowienia Rekordu Polski na najwięcej osób tańczących tango argentino jednocześnie.

Uczestnicy rekordu z pewnością będą świetnie przygotowani do ustanowienia rekordu, a kroki tańca opanowane będą mieli do perfekcji. Aby udało się ustanowić rekord, w próbie musi wziąć udział przynajmniej 100 osób.

Dodatkowo, w trakcie rekordu fundacja Pomaganie jest Trendy będzie prowadziła zbiórkę środków w ramach akcji wspomagania rehabilitacji Oliwierka – 7-letniego kaliszanina.

Więcej informacji: https://biurorekordow.pl/event/jublieusz-30-lecia-pracy-artystycznej/

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Hobby
Hashtagi: #Hobby

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy