Pomysły Wiadomości branżowe

Ernst & Young Przyjacielem Konkursu ?Dobroczyńca Roku? 2012

Ogólnopolski konkurs o tytuł ?Dobroczyńcy Roku? organizowany jest przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce od 1997 roku. To największy, najstarszy i najbardziej rozpoznawalny program promujący społeczne zaangażowanie przedsiębiorstw w Polsce. Ernst & Young jako audytor konkursu został uhonorowany wyróżnieniem podczas Gali Finałowej tegorocznej edycji ?Dobroczyńcy Roku?, która odbyła się 29 maja br. w Warszawie.

Ernst & Young wychodzi poza rolę audytora, angażując się w pracę na wszystkich etapach każdej edycji konkursu. ? brzmiało uzasadnienie Kapituły. W imieniu Ernst & Young, nagrodę odebrał Sebastian Łyczba, Partner w Dziale Audytu. Ernst & Young pro bono wspiera konkurs ?Dobroczyńca Roku? w zakresie przygotowania i prawidłowego wdrażania procedur od 2005 roku. Konkurs służy rozwijaniu prospołecznych postaw przedsiębiorców, promując społeczne zaangażowanie firm oraz przykłady ich partnerskiej współpracy z organizacjami pozarządowymi na rzecz społeczności, w których funkcjonują. 

Pomoc w organizacji konkursu Dobroczyńca Roku dała mi osobiście możliwość obserwowania działań ludzi biznesu na rzecz różnych środowisk i uświadomiła jak ważnym elementem życia każdego człowieka jest dzielenie się nim z innymi. Wartości, które kierują naszymi działaniami w Ernst & Young są zbieżne z tymi, które promuje konkurs Dobroczyńca Roku, dlatego jest dla nas ogromnym zaszczytem być audytorem i przyjacielem konkursu ? mówi Agnieszka Nalewajko, Senior Manager w Dziale Audytu Ernst & Young, zaangażowana w projekt.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy