Aktualności Hobby

Najdłuższy maraton strzyżenia włosów ponownie w Szczecinie. Czy będzie rekord?

W Szczecinie po raz kolejny odbędzie się oficjalna próba bicia Rekordu Polski na najdłuższy maraton strzyżenia włosów (grupowo). Czy padnie nowy Rekord

Data publikacji: 2019-08-13
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Najdłuższy maraton strzyżenia włosów ponownie w Szczecinie. Czy będzie rekord?
Kategoria: Hobby

W Szczecinie po raz kolejny odbędzie się oficjalna próba bicia Rekordu Polski na najdłuższy maraton strzyżenia włosów (grupowo). Czy padnie nowy Rekord Polski?

Najdłuższy maraton strzyżenia włosów ponownie w Szczecinie. Czy będzie rekord? Hobby,  - W Szczecinie po raz kolejny odbędzie się oficjalna próba bicia Rekordu Polski na najdłuższy maraton strzyżenia włosów (grupowo). Czy padnie nowy Rekord Polski?

W Szczecinie po raz kolejny odbędzie się oficjalna próba bicia Rekordu Polski na najdłuższy maraton strzyżenia włosów (grupowo). Tym razem organizatorzy akcji celują w aż 72 godziny nieprzerwanego strzyżenia włosów.

Start rekordowej próby w piątek 16 sierpnia 2019 roku o godzinie 10:00. Przyjdź koniecznie i pomóż przy okazji w szczytnym celu!

O zeszłorocznym sukcesie fryzjerów ze Szczecińskiej Academy of Art and Knowledge można przeczytać tutaj: Rekordowe strzyżenie.

Zobacz plakat promujący bicie Rekordu Polski!

 

Więcej informacji: http://biurorekordow.pl/event/pomagamy-72-godziny/

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Hobby
Hashtagi: #Hobby

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy