Wiadomości branżowe

Praktyka doradztwa transakcyjnego EY wyróżniona tytułem Firmy Doradczej 2014 Roku w Europie

Serwis branżowy Mergermarket po raz czwarty wyróżnił dział Doradztwa Transakcyjnego EY tytułem Firmy Doradczej Roku w Europie. To najbardziej prestiżowa wyróżnienie w obszarze fuzji i przejęć na starym kontynencie. EY utrzymał pozycję lidera, wcześniej zdobył już ten tytuł w 2010, 2012 i 2013 roku. Dział doradztwa transakcyjnego otrzymał także tytuł Doradcy Finansowego Roku w Europie Środkowej i Wschodniej.

Nagrody rozdano 11 grudnia podczas uroczystej gali w Londynie. Poszczególne tytuły przyznano na podstawie analizy danych Mergermarket i opinii niezależnego jury. W ocenianym okresie eksperci z działu doradztwa transakcyjnego doradzali przy 390 transakcjach. W statystykach Mergermarket zajął pierwsze miejsce zarówno pod względem liczby zawartych transakcji jak i ich wartości.

Praktyka doradztwa transakcyjnego EY jest obecna w 40 krajach Europy, w tym w Polsce i liczy w sumie 4 500 specjalistów, z czego 300 w Europie Środkowo-Wschodniej. Rok 2014 był dla EY bardzo owocny zarówno pod względem liczby bardzo dużych transakcji, w których udział brali eksperci firmy doradczej jak i rekordowej liczby nowych partnerów na całym świecie, którzy swoimi kompetencjami wzmocnili dział doradztwa transakcyjnego.

Polski zespół fuzji i przejęć jest częścią działu doradztwa transakcyjnego. Więcej o usługach doradztwa transakcyjnego można znaleźć tutaj 


dostarczył infoWire.pl

Źródło EY. Dostarczył netPR.pl

Similar Posts