Dzień Dziecka w Och-Teatrze – otwarte warsztaty dla dzieci i nie tylko!

Drodzy Państwo,

w niedzielę 1 czerwca zachęcamy do wybrania się Ochu i spędzenia z nami czasu - odwiedźcie nas, przyjdźcie całymi rodzinami i dajcie sie zaprosić do współnej zabawy! Wraz ze Szkołą Makijażu i Charakteryzacji "Make-Up Artist" i profesjonalnymi wizażystami będziemy malować dziecięce buzie, bawić się i dodawać światu niezwykłych barw. 

Od 11:00 do 14:00 w kawiarni Och-Cafe oraz w przestronnym foyer i w ogrodzie odbywać się będą bezpłatne warsztaty dla dzieci w każdym wieku - i dla rodziców też. Od zawodowych charakteryzatorów będziemy się uczyć malowania twarzy i doskonale się bawić, zmieniając maluchy na chwilę w... dzikie zwierzęta.

Aby wziąć udział w warsztatach wystarczy zarejestrować się, pisząc mejla na adres: [email protected]
Fabry i inspiracje dostępne będą na miejscu - ze sobą przynieść należy tylko uśmiech i entuzjazm :)
 Jedyna polska książka o malowaniu twarzy dzieci - "Malujemy Świat" - będzie tego dnia bardzo pomocna, dla wszystkich chętnych będzie ona do nabycia w Och-Teatrze lub na www.szkolamakijazu.com 

To takie proste, a dzieciom i całym rodzinom dostarczy wiele radości i okazji do wspólnego i twórczego spędzenia czasu! Malowanie farbami twarzy maluchów to wyjątkowe chwile zabawy, kiedy poprzez nakładanie kolorowej farby spełniamy ich marzenia. Sprawiamy, że stają się uśmiechnięte i szczęśliwe. Niech Dzień Dziecka w Och-Teatrze będzie takim właśniem, pełnym radości dniem!

W kawiarni Och-Cafe dostępne będzie tego dnia pyszne menu dla dzieci, a zielony ogród teatralny stanie się doskonałym miejscem do wybornej zabawy.

Serdecznie zapraszamy!


dostarczył: infoWire.pl
Źródło Och-Teatr. Dostarczył netPR.pl
Authors
Top