Miłośniczki fitnessu spotkały się w Warszawie!

8. czerwca na błoniach Stadionu Narodowego odbyło się wielkie święto fitnessu. Panie kochające ten rodzaj aktywności, spotkały się na Reebok Women`s Fitness Camp. Partnerem wydarzenia była marka TEEKANNE!

Była to pierwsza edycja tej imprezy. Zorganizowano ją z myślą o kobietach, dla których fitness to świadomy wybór, styl życia. Pań nie zniechęciła upalna aura. Mimo piekącego słońca, na wydarzenie, którego hasło przewodnie brzmiało ?Cały fitness w jednym miejscu?, przybyły tłumy kobiet, nie tylko ze stolicy. Pojawiły się również gwiazdy. Wśród uczestniczek były między innymi Marika, Paulina Sykut- Jeżyna oraz Klaudia Halejcio.

Każda z pań otrzymała zestaw startowy, w którym znalazła się między innymi herbata TEEKANNE Green Tea Orange, aromatyczna kompozycja zielonej herbaty i owocowego aromatu pomarańczy. Dzień wypełnił bogaty program ćwiczeń z doświadczoną kadrą, w składzie której znalazły się międzynarodowe trenerskie sławy Les Mills i Reebok University. Ćwiczyć można było w trzech strefach, spośród których dwie zorganizowane zostały w namiotach. To właśnie one, z racji palącego słońca, cieszyły się największa popularnością. Dla pań przygotowano także wiele innych atrakcji, między innymi warsztaty z fizjoterapeutą i dietetykiem, strefę chillout a także konkursy, w których do zdobycia były naprawdę cenne nagrody.

Reebok Women`s Fitness Camp był prawdziwą celebracją fitnessu. Pot wylewał się hektolitrami, a endorfiny niemal unosiły się w powietrzu. Wysiłek, radość i mnóstwo pozytywnej energii, tak najkrócej można opisać event zorganizowany przez Rochstar Events.

 

 

fot. Rochstar Events


dostarczył infoWire.pl
Źródło TEEKANNE Polska. Dostarczył netPR.pl
Authors
Top