Wiadomości branżowe

Karnawał wśród dinozaurów

Na dwa bale karnawałowe i inne zimowe atrakcje podczas ferii zaprasza na przełomie stycznia i lutego Park Nauki i Rozrywki w Krasiejowie, w ramach którego działają JuraPark oraz interaktywne muzeum Park Nauki i Ewolucji Człowieka. Gościem charytatywnej imprezy dla najmłodszych będzie aktor Kazimierz Mazur z serialu „Na Wspólnej” Przez całe ferie można odkrywać tajemnice pawilonu

Na dwa bale karnawałowe i inne zimowe atrakcje podczas ferii zaprasza na przełomie stycznia i lutego Park Nauki i Rozrywki w Krasiejowie, w ramach którego działają JuraPark oraz interaktywne muzeum Park Nauki i Ewolucji Człowieka. Gościem charytatywnej imprezy dla najmłodszych będzie aktor Kazimierz Mazur z serialu ?Na Wspólnej?

Przez całe ferie można odkrywać tajemnice pawilonu paleontologicznego oraz ścieżki, na której można podziwiać zrekonstruowane 1:1 dinozaury. ? Chociaż śnieg nie jest dla nich środowiskiem naturalnym, to zimowy klimat może być dobrym pretekstem do rodzinnego przyjazdu do nas ? mówi Anna Kokot z Parku Nauki i Rozrywki w Krasiejowie. ? Żeby jeszcze lepiej przygotować się do zimowej wizyty w Krasiejowie warto wspólnie ściągnąć bezpłatną aplikację na smartfona, która oprócz edukacyjnych gier umożliwia przejście niemal 2-kilometrowej trasy w towarzystwie przewodnika, który opowie nam o niezwykłościach naszych realistycznych eksponatów, które są rekonstruowane przez zespół naukowców według najnowszego stanu wiedzy.

Po zimowym spacerze po ścieżce paleontologicznej dla spragnionych nowych technologii czeka także interaktywne muzeum ? Park Nauki i Ewolucji Człowieka. Tam w specjalnych hełmach, które łączą w sobie przewodnika i trójwymiarowe okulary, można przez cały rok odkrywać tajemnice naszych dziejów. Podczas wędrówki będzie można dowiedzieć się m.in. jak nasi przodkowie radzili sobie z zimnem, czy jak świętowano najważniejsze chwile w życiu rodziny. Całość rozpocznie i zakończy podróż wehikułem czasu.

Zabawa z dinozaurami

To już niemal tradycja, że w krainie dinozaurów można przeżyć karnawałową przygodę. W tym roku do wspólnej zabawy w sobotę 7 lutego zaprasza zespół Voyager. Oprócz wyśmienitej zabawy i bogatego stołu wiejskiego zapewnione są dwa ciepłe dania i napoje bezalkoholowe bez ograniczeń. Cena to 180 zł od pary. Więcej informacji i zapisy do 2 lutego pod numerami telefonów 77 46 54 800 lub 519 346 149.

? Jesteśmy miejscem, które zostało stworzone z myślą o młodych, dlatego angażujemy się również w działania na rzecz potrzebujących ? mówi Monika Pękala, szefowa marketingu JuraParków. ? Dlatego w walentynki zapraszamy w nasze progi na wyjątkowy bal-zabawę charytatywną dla najmłodszych, podczas której będziemy zbierać pieniądze na leczenie chorej Klaudii. Wstępem jest cegiełka w cenie 20 złotych od osoby.

Podczas walentynkowego balu dla najmłodszych nie zabraknie atrakcji i animacji prowadzonych przez doświadczonych specjalistów. Zabawę będą prowadzili Sylwester Targosz-Szalonek oraz Kazimierz Nowak ? aktor znany szerszej publiczności z roli Karola Hoffera w serialu ?Na Wspólnej?. Początek imprezy 14 lutego o godz. 15:00. Szczegółowe informacje na temat wydarzeń dostępne są na www.juraparkkrasiejow.pl


dostarczył infoWire.pl

Źródło JuraPark Krasiejów. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy