Wiadomości branżowe

Początek przygody czytelniczej z Przygodami małych zwierzątek

Zwierzęta fascynują dzieci od najmłodszych lat. To one są ulubionymi bohaterami bajek, to na ich temat maluchy mają zawsze najwięcej pytań, a ZOO to miejsce, które chcą najczęściej odwiedzać. Nie bez powodu więc małe zwierzątka

Zwierzęta fascynują dzieci od najmłodszych lat. To one są ulubionymi bohaterami bajek, to na ich temat maluchy mają zawsze najwięcej pytań, a ZOO to miejsce, które chcą najczęściej odwiedzać. Nie bez powodu więc małe zwierzątka stały się bohaterami najnowszego zestawu książek wydanego przez Reader’s Digest. "Przygody małych zwierzątek" to opowieści, które bawią, uczą i zapoznają dzieci ze światem przyrody.

Zestaw "Przygody małych zwierzątek" składa się z 6 książek: "Ciekawski mały delfin", "Na ratunek małej myszce", "Głodne kaczątko", "Dumny mały paw", "Głowa do góry, żyrafo" i "Nowy przyjaciel niedźwiadka". Każda książeczka opisuje przygody innego bohatera ze świata zwierząt. Opowiedziane są one w sposób lekki i ciepły, a co najważniejsze językiem zrozumiałym dla dzieci. „Żyrafy to najwyższe zwierzęta na świecie. Mogą osiągnąć wysokość ponad pięć metrów – to mniej więcej tyle, ile miałyby trzy dorosłe osoby stojące jedna drugiej na ramionach” – tak autorzy jednej z książek zapoznają młodego czytelnika z jej tytułowym bohaterem.

Książeczki pełne są także ciekawostek, takich jak np. ta: „Delfiny są bardzo inteligentne i porozumiewają się ze sobą za pomocą gwizdów, pomruków i chrząknięć. Niektórzy naukowcy uważają nawet, że mamy-delfiny śpiewają swoim dzieciom kołysanki.

Duża czcionka i szereg kolorowych ilustracji zachęcają dzieci do samodzielnego czytania. Każda książeczka jest oprawiona w twardą okładkę , a dodatkiem do zestawu jest kolorowanka „Baw się z nami” i nalepki.

"Przygody małych zwierzątek" to doskonały pomysł na rozpoczęcie czytelniczej przygody każdego dziecka.

Cena: 119,60 PLN

Do kupienia:                  

· w sprzedaży wysyłkowej

· pod numerem telefonu: (022) 519 77 77

· w księgarni firmowej: ul. Taśmowa 7, 02-677 Warszawa

· za pośrednictwem strony internetowej wydawnictwa Reader’s Digest: www.digest.com.pl

 

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy