Wiadomości branżowe

Mega Bloks John Deere, czyli jak zbudować silnik ze 125 tysięcy klocków

Gigantyczny, naturalnych rozmiarów silnik z klocków Mega Bloks na licencji John Deere zaprezentowała ekipa Mega Bloks podczas odbywających się na początku marca w Las Vegas w Stanach Zjednoczonych targów ConExpo-Con/Agg 2014.

Odważni budowniczy z Mega Brands ? kanadyjskiego producenta klocków, właściciela marki Mega Bloks – rozpoczęli budowę od prezentacji zdjęcia prawdziwego silnika pochodzącego z jednej z maszyn rolniczych marki John Deere. Następnie wykorzystując 125 000 drobnych klocków z serii Mega Bloks John Deere stworzyli jego wierną kopię.

Mega Bloks John Deere to seria klocków do zabawy, na którą składają się zestawy odzwierciedlające ciężkie maszyny rolnicze znanej na całym świecie marki John Deere. Wśród dostępnych zestawów klocków są między innymi takie, z którym zbudować można traktor z przyczepą, czy kombajn ze spichlerzem. 

Targi ConExpo-Con/Agg to impreza, podczas której prezentowane są najnowsze rozwiązania, produkty i technologie przełomowe dla branży konstrukcyjnej i budowniczej. Swoje osiągnięcia prezentowała tam także marka John Deere, dlatego wydarzenie było fantastyczną okazją to zaprezentowania klocków Mega Bloks John Deere w nietypowej odsłonie. Film ?making off? pokazujący jak powstała niezwykła konstrukcja wielkiego silnika złożonego ze 125 tysięcy elementów można obejrzeć na: http://youtu.be/Y8DqLJccbDc

MEGA Brands, właściciel marki MEGA Bloks, to jeden ze światowych liderów wśród producentów klocków, gier i puzzli. Misją firmy jest dostarczanie dzieciom i rodzicom dobrze zaprojektowanych, wysokiej jakości produktów, dzięki którym mogą rozwijać swoją wyobraźnię i uczyć się podczas zabawy. www.megabloks.com

Źródło Espresso 77 Communications / martabarlak.com. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy